..:Elit Evleri

 

 

 

 

  • Genel Bilgiler
  • Proje Özellikleri
  • Teknik Şartname
  • Galeri
  • Kat Planı
  • Konum Kroki
  Elit Evleri

    Size bir rüyanın taşa, betona dönüşerek gerçekleşmesini anlattık. Ve bu dönüşümü yaşarken aynı sıcaklığı, doğallığı, şık ama sade, samimi ama elit bir döngüyü yakalamayı hedefledik.
    Daser-Şah tüm projelerinde olduğu gibi " en iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlamak " ilkesini Elit Evler Projesinde de gerçekleştirmiştir.
    Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam dileği ile...
  Elit Evleri

   Elit Evler projemiz 6 blok ve toplamda 36 adet daireden oluşmaktadır. Dairelerimiz brüt 126 m2`dir. Projede yer alan tüm dairelerimizde 3 oda, 1 salon ve 2 adet banyo vardır. 
   İç cepheler saten alçı; salon, odalar, koridor ve mutfağa kartonpiyer yapılmıştır. Dairelerin dış cephe kapıları ve pencereleri pvc doğramadan oluşmaktadır. Her bağımsız bölümde vestiyer yer almaktadır. Mutfakta hazır mutfak; fırın, ocak ve davlumbaz olmak üzere üçlü ankastre set kullanılmıştır. Dairelerimize pvc borularla kat kaloriferi tesisatı döşenmektedir.
  Çevre düzenlemesi esnasında otopark alanı, bahçe duvarları, aydınlatma ve çiçeklendirme en güzel şekilde oluşturulmuştur.
  
  Elit Evleri


 TEKNİK ŞARTNAME
  
  
 İNŞAAT TEKNİĞİ

 Binalar depreme dayanıklı temel tekniği ile imal edilecektir. Mimari, statik, mekanik ve elektrik projeleri ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hazırlanacak, inşaat bu projelere uygun olarak yapılacaktır. İnşaatın her aşaması bağımsız yapı denetim firması tarafından kontrol edilcektir.
  
 DUVAR
 Dış duvarlar 13,5`luk ve 8,5`luk iki duvar şeklinde olacak. İki duvar arasında ısı ve ses yalıtımı için strafor olacak.
  
 SIVA
 Dış cephe çimento takviyeli harç ile sıva yapılacaktır. İç mahallere alçı sıva yapılacaktır.
  
 
DIŞ CEPHE
 
Projesine uygun olarak kompozite kaplanacaktır. Balkon içleri ve kaplama dışında kalan yerler 1. kalite dış cephe boyası ile boyanacaktır.
  
 
PENCERE VE BALKON KAPILARININ DOĞRAMALARI
 
Pencereler ve balkon kapıları EGEPEN DECEUNİNCK marka pvc doğrama olacaktır.
  
 
BOYA
 
İç alanların tavanları tavan boyası ile duvarlar plastik boya  ile, demir ürünlerinin tamamı yağlı boya ile boyanacaktır.
  
 
APARTMAN GİRİŞ, KORİDOR VE MERDİVENLER
 
Apartman girişi, koridor ve merdivenler mermer kaplanacaktır.
  
 
ELEKTRİK TESİSATI
 
Elektrik Mühendisleri Odası ve Tedaş şartnamelerine uygun olarak projede gösterilen yerlere telefon, TV anten ve elektrik prizi konulacaktır. Balkonlarda normal, ortak alanlarda sensörlü  aydınlatma armatürleri kullanılacaktır. Sigortalar SIEMENS marka, anahtar priz ve kasaları VIKO marka olacaktır.
  
 
SIHHİ TESİSAT
 
Binanın içme ve kullanma suyu şehir şebekesinden temin edilcektir. Dairelerin tesisatı banyolarda ve mutfakta sıcak su olacak şekilde döşenecektir. Tesisat malzemeleri EGE YILDIZ marka olacaktır.
  
 
ÇEVRE DÜZENLEMESİ
 
Bahçe duvarları örülecek, bitkilendirme ve bahçe aydınlatması yapılacaktır.
  
  
   
  

 DAİRE İÇİ
  

 BANYOLAR
 
Tüm banyolarda seramik ve vitrifiye malzemesi olarak 1.sınıf ürünler kullanılacaktır. Banyolarda duş teknesi, duş kabini yer alacaktır.
  
 
MUTFAKLAR
 
Özel tasarım mutfak dolapları yapılacaktır. Dolap ile tezgah arasında 1.sınıf seramik ürünleri kullanılacaktır. Mutfakta fırın, davlumbaz ve ocak da yerleştirilecektir.
  
 
SALON VE ODALAR
 
Salon ve odaların yer döşemesi laminat parke olacaktır.
  
 
ANTRE VE KORİDOR
 
Antre ve koridorda 1.sınıf seramik kullanılacaktır.
  
 
BALKONLAR
 
Balkon zeminlerinde 1.sınıf seramik kullanılacaktır. Salon ve mutfak balkonunda TV anten sistemi, armatürler ve elektrik prizleri yer alacaktır.
  
 
KAPILAR
 
Daire giriş kapıları çelik gövdeli, ahşap kaplamalı, iç kapılar ise özel üretim mobilya kapı olacaktır.